Bilgi ve Rezervasyon: 02727720303

Bİlgİ ve Rezervasyon: :02727720303

Genel Özellikler

Genel Özellikler

Aydın palaceTermal Hotel  Afyon İhsaniye mevkiinde 288 suit  odası ile misafirlerine konforlu hizmet sağlamaktadır. Tesiste bulunan restoran ve cafeler de birçok lezzet alternatifi misafirlerin beğenisine sunulmaktadır. Tesisin SPA merkezinde Türk hamamı, buhar odası, sauna, çamur banyosu ve masaj imkanları ile rahatlayabilir; açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, 2 adet kapalı termal havuz ve çocuk havuzunda yüzebilirsiniz.   Tüm suit odalarımızda ; 2 tonluk termal havuzu da barındıran bir banyo bulunmaktadır.

Sosyal tesisimizde ise; bayan ve erkek ayrı düşünülen; açık-kapalı havuz, Türk Hamamları, SPA merkezi, fitness center, restaurant, market ve alışveriş mağazaları bulunmaktadır. Bölgenin termal suyunun; solunum sistemi, cilt, kalp ve dolaşım sistemi, böbrek ve idrar yolları, kadın hastalıkları, nörolojik rahatsızlıklar ve metabolizma rahatsızlıklarında etkili olduğu kanıtlanmıştır.  
Tesis

ODALAR

Toplam 288 oda
288 adet 1+1  suit oda   Toplam Yatak Kapasitesi 700   Tüm odalarda elektronik kapı kilit sistemi, balkon, minibar, ulusal  TV,  direk telefon, saç kurutma makinesi, WC, termal havuz , yerden ısıtma,  Günlük oda temizliği yapılmaktadır. Tüm suit odalarda  ücretsiz olarak wireless bulunmaktadır. Suit Oda 1+1  : 26m² yatak odası 34 m² genişliğinde salon modern dekorasyon ile tasarlanmıştır. Tüm odalar  termal havuzludur  

Konum

Konum :

  • 55 000 m² 'lik alan içerisinde konumlandırılmış tesisimiz   Gazlıgölde bulunmaktadır. 
  •   Gazlıgöl  merkez                   :1,5 km 
  •   Afyon merkez                       :21 km  
  •   Zafer havalimanı                  :46 km 
  •   Eskişehir                              :110 km